Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    Nemrég írtam hogy várok egy csomagot Angliából amit a FedEx hoz és kicsivel több mint 255EUR az értéke. Kitöltöttem a vámoláshoz szükséges nyomtatványokat amit be is küldtem. Bejelöltem hogy átvételkor szeretném kifizetni a vám és áfa összegét. Erre rá is kérdeztem a FedEx-nél. Minden OK.
    Ma jön a futár átadja a csomagot, adnám a pénzt és mondja hogy nem neki kell kifizetnem hanem utalnom kell. Ad egy határozatot oda le van "minden" írva. De mellette az általam kitöltött vámoláshoz szükséges papír másolata is ott van aminél át van húzva hogy én fizetem, és be van jelölve hogy a feladó fizeti a vámot áfát. De ugye a határozaton meg rajta van hogy én fizetem.
    2 külön számlaszám van megadva amire az áfát illetve a vámot kell utalni. Persze nincs semmi ráírva hogy a közleménybe milyen adatot írjak a kb 10 adat közül amivel beazonosítanak. Van egy telefonszám a papíron amit persze nem vettek fel egész du. Úgyhogy hétfőn hívom a FedEx-et újra.

    Aki járt hasonló cipőben, az esetleg le tudná írni hogy utalásnál a közleménybe ő mit írt?

    :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák