Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jverebek

    újonc

    Sportsdirecttel kapcsolatos mizériámat osztanám meg veletek.
    Több mint egy hónapja rendeltem közel 150 ezer forint értkében Angliából és első esetben vállaltam be barátok rendelését is, spórolván a postaköltségen. Sajnos a spórolásnak nagy ára lett, ugyanis a csomagból hiányzott 3 pár sportcipő és egy leggings, közel 50 ezer forint értékben. A csomagon semmilyen sérülést nem észleltem átvételkor sőt még az üres cipősdobozok is benne voltak, amit a tételes átvizsgálás során vettünk észre, hogy a cipőket nem tartalmazzák. Másnap rögtön panaszt tettem az angol és a magyar oldalon is, az angolok azonnal reagáltak, képeket kértek, de a megkapott cikkeken kívül nem tudtam semmilyen bizonyítékkal szolgálni. Tegnap megszületett a döntés, hogy bizonyíték hiányában lezárták az ügyem. Hiába győzködtem Őket, hogy évek óta rendszeres rendelőjük vagyok és még minőségi problémám sem volt eddig, sajnos eredménytelen volt minden próbálkozásom. Kérdésem, hgyan kaphatnám vissza a pénzem ezek után. Minden segítséget sízvesen fogadok. Köszönöm és szép napot! :(( :((

Új hozzászólás Aktív témák