Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sajtjani

    tag

    Sziasztok!
    Ha valakinek van rám ideje és van tapasztalata, attól tisztelettel segítséget kérnék, akár priviben is!
    Vissza kell küldenem a Focalprice-nek egy rossz telót (megkaptam az engedélyt). Még sosem csináltam ilyet, szégyenemre legyen hogy belföldön is vagy húsz éve küldtem csomagot utoljára. Van a levelükben olyan amivel nem boldogulok kugli fordítóval. Ha ezt elmagyaráznátok: Before you ship your package, please read the return policy carefully. In addition, please let us know the minimum shipping cost with airmail.
    For your info, EMS, UPS, DHL and Fedex will suffer a high custom taxes,
    we will not shoulder any shipping fee and taxes caused by those express shipping,
    thanks for your attention.

    Valamint, hogyan kell címezni? Rá kell vakarnom filcel kézzel, vagy kell nyomtatni valahol etikett cimkét?
    Vagy hogyan? Meg csomagként, vagy ajánlott levélként? Ez a cím: Receiver: Baotan Zhu
    Address: 4th/F, Building No.A2 ,Yasheng Industrial Park Zhenmei Entrance, Gongchang Road, Guangming Town, BaoAn District, Shenzhen City, Guangdong Province, 518101 China

    (Vámon átcsúszott idefelé) Na lehet kinevetni, megérdemlem! Köszönöm szépen, ha valaki segít!

Új hozzászólás Aktív témák