Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freezee

    senior tag

    válasz RVR400 #18973 üzenetére

    Látom nem sikerült visszaolvasnod a régi hozzászólást. Amikor kifelé postáztam azt mondták elég egy ajánlott papír , aztán mondták hogy kell még 1 papír azt is kitöltöttem. Azonbanezekkel nem tudod igazolni hogy mégis mi a szart küldtél ki már ne haragudj. Kiküldhettél 1 kg lószart is. Aztán amikor jön vissza az meg egy ugyan olyan súlyú telefon lesz. Ugyan a vámosnak miért kéne elhinnie a te bemondásod alapján ( mert semmivel nem tudod igazolni mit küldtél ki) hogy márpedig ez ugyanaz. Józan paraszti ésszel ember ilyen hülyeséget nem hisz el amit leírsz. Van külön vámdokumentum amit írtam is, hogy kifelé is ki kell töltened és csatolni hozzá azokat a dokumentumokat amiket befelé kifizettél ( postától megkapod ).
    Csatolom azokat a doksikat amiket be kellett nyújtanom és amiket megkaptam az első vámoláskor.
    Nincs mindegyik nálam illetve kiradíroztam a személyes infókat úgyhogy ott fehér rész látszik.

    Az IMEI számot meg nem a szoftverben nézik, hanem a telefonon. Nem is értem miből gondoltad hogy majd nyomkodják neked a nyers telepítetlen telefont...
    A repaired phone és a "Warrianty replace" nem ugyanaz. Nem ártana olvasni megtanulni és még mindig nem hülyeséget beszélni. Az hogy te feketén mindenféle kerülőúton mit tudsz elintézni az más tészta. De hivatalosan elég nehéz elintézni a dolgot. Meg tudom oldani én is hogy ne kelljen ezt azt elintézni befizetni, de nem erről volt szó.
    [L:/dl/upc/2013-11/353392_harmadik.jpg](IMG:/dl/upc/2013-11/353392_harmadik.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2013-11/353392_negyedik.jpg](IMG:/dl/upc/2013-11/353392_negyedik.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2013-11/353392_otodik.jpg](IMG:/dl/upc/2013-11/353392_otodik.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]

Új hozzászólás Aktív témák