Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    válasz Phülöp #4909 üzenetére

    "Külön nem tetszett, hogy a szerző többször is ismert mesék felturbózott (witcheresített) változatát használja. Még akkor is, ha mindezt közel zseniálisan teszi." - Nem tetszett, de zseniális? Nekem meg nagyon bejöttek ezek a végletekig kifordított, de mégis ismert történetek, már 4-5 alkalommal olvastam az első kötetet, de még mindig nagyon tetszik, csak lassan kívülről tudom a sztorikat. :DDD

    Ahogy írták, a 3. kötettől indul be igazán a központi cselekmény, szóval érdemes elolvasni az összeset, főleg, hogy 15-én jön a 8. kötet, ami csak lazán kapcsolódik a már megjelent 7-hez.

    Plusz ajánlom a képregényeket is, 3 ból 2 már magyarul is elérhető, de idén jön az utolsó is.

    Én imádom a Witcher játékokat, és a könyvek is nagyon tetszenek. Igaz, hogy nem túl mélyek, de így is van bennük mondanivaló bőven, vannak meglepő fordulatok, volt olyan, hogy csak néztem, hogy ez mi volt és hogy ennyivel elintézte az író, csak úgy mellékesen odadobva az olvasónak, ami szerintem zseniális húzás volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák