Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocee

    senior tag

    válasz rii #815 üzenetére

    Akkor nem értem a morfodírozásod...használd már a gondolkodást ha adták...egy utasszállító repülőgép megy nem tudom mennyi magasan szerinted az a permetformában kiszórt valami hova a picsába fog érkezni?
    Mivel úgy tudom Te is inkább vidéki forma vagy, én biztos, a szőlőt nem permetezzük be ha fúj a szél mert értelmetlen...és a gép 20 centiről üvölt nem 1000 vagy mit tudom én hány méteren mennek azok ott fent...
    Vastag vékony csík...gondolom az sem egy elfogadhatatlan érv hogy más és más magasságban a változó hőmérséklet miatt hol hamarabb hol később oszlik szét a pára...hol nyugodtabb a légmozgás hol aktívabb,de próbálj meg autóval Pestről télen kimenni Bécsbe... végig párás lesz az ablak ha nem fűtesz,ha járatod rajta a levegőt vagy ne adj isten a meleglevegőt pikkpakk eltűnik...
    De élnék még egy gyakorlati példával hogy megértsd...
    Amikor Csernobil felrobbant a légkörbe került radioaktív anyagokat a mai napig mérik Németország területén,de abban az időben zöldségeket leszántották nyugaterurópában...pedig nem egy kilométerre szórt mint egy repülő...
    Hogy a megrendelő személye ne mérgeződjön a véres szájú troll azt fogja mondani,hogy van ellenszere...
    Hogy egy 40 méter magasan szálló permetező repülő kiszór valamit azt sokkal hamarabb elhinném ;)

    De a cigi nembaj,a nedvestörlő nembaj,az ásványvíz nembaj,a kábítószer nembaj,az autók kipufogógáza nembaj,a 1000hektárszámra kivágott esőerdő ami a föld tüdeje az nembaj,a fogamzásgatlo nembaj,a gyorskaja nembaj,bizonyos emberek szerint az égen haladó repülők miatt halunk meg... gratulálok... :W

    [ Szerkesztve ]

    Mr.Brightside

Új hozzászólás Aktív témák