Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Egyre jobban kezdek félni ettől a királydinnyétől. Nekem nem kellett ekkora tüske, elég volt az erdő szélén szétszórt mérhetetlen mennyiségű szemét, amiből egy üvegdarabka beleakadt a gumiba és átlyukasztott a külsőt annyira h át lehetett látni.

    Ez az első ilyen acélszál nélküli abroncsom, és nem nagyon értem az előnyét. Nem sikerült helyre pattintanom, tehát a hátsó kerékben egy óriási tojás van, az első meg tele nyolcassal. 4bar után sem javult. (külsőn eleve 3.4 fölé nem ajánlották)

    Más.
    Sokan mondtátok, hogy pörgetve tekertek, nem csak bemelegítésnek hanem egész túra alatt. Ezt hogy kell elképzelni? Én csak az első néhány kmen szoktam, mert Runner azt tanácsolta hogy az segít valamit a térd folyadékképződésében. Viszont azokon a túrákon ahol egyből fűútra kell mennem, muszáj legalább egy 25öt tartanom, és ehhez egy könnyebb sebességgel már eléggé pattogok a nyeregben miközben gyorsan akarok tekerni, ha meg feljebb váltok, akkor érzem hogy már terhelem.
    Nincs megfelelő áttétem, hogy ezt a sebességet tartani tudjam, vagy valamit rosszul értelmeztem és nem ez a pörgetés.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák