Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frenky89

    őstag

    Hi!

    Cross bicajomra keresek gumit 5k-ig. 30-50-20% rossz földút -- jó minőségű földút -- aszfalt felhasználásra kellene.

    Most 37-es Schwalbe Tyrago-k vannak fent és a túlnyomórészt földutas használat miatt szeretnék kicsit alacsonyabb nyomással menni, ezért úgy gondoltam, hogy ha már új gumi, akkor legyen szélesebb (42-47). A vázban a legszűkösebb hely 50mm úgyhogy szerintem a 47-es is elférne, de nem tudom van-e esetleg más buktató.

    Továbbá szeretnék valami olyan gumit, aminek a közepén egy összefüggő minta van, nem pedig bütykök, ezért egyelőre a kiszemeltem a Schwalbe Silento. Amerre a szemem ellát csak alföld van a környéken, szóval nem kell, hogy jó legyen mászáshoz, illetve a legnagyobb ellenség errefelé a púder szerű por, szóval sárban, vagy hasonló "extrém" körülményekben sem kell, hogy jól muzsikáljon a leendő abroncs.

    Vélemények?

    ui.: Nézegettem testbike-on a véleményeket, de ahol a 4 bar-ig ajánlott gumit lefikázzák, mert 5 bar-on nem jó, vagy egy semi-slick gumit ócsárolnak, mert vízen, füvön esetleg sárban béna, onnan nem feltétlen tájékozódnék.

Új hozzászólás Aktív témák