Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz gergo5991 #64335 üzenetére

    Otvennel mentem ra, akkor meg 1,75-os gumikkal a poros kulso reszere a visszaforditonak, instant oleltem is a szalagkorlatot, 40-rol nullara lassitas osszes aldozata a polom volt, amit kivagott a korlat, azota tudom, hogy nem jo jatek a poros reszere kimenni az ivnek.. :N

    Conti xking-ek vannak most rajta, 2.0-as meretben, ma pont volt egy necces helyzetem, egy passat kombi kihajtott elem a ketsavos utra a padkarol teljesen merolegesen az utra, gondoltam latja, hogy negyven meterrel feljebb kb 50-es tempoval erkezem es hagyja a belso savot nekem ,hogy el tudjak menni, de o inkabb ragurult arra is, igy ket savot blokkolva teljesen keresztbe, kb 10 cm helyen gurultam be melle, addig tartott, mig lefekeztem valamennyire.. A sofor nem is nezett ram, csak vezetett tovabb nyugodtan, mintha semmi se lett volna, a piros lampanal meg bealltam ele, hogy ez most mi akart lenni, de csak ramdudalt, egyaltalan fogalma se volt, hogy majdnem beleszalltam a szep autojaba, mert nem nezett korul es nem adta meg az elsobbseget es keptelen egy savra rakanyarodni..
    Ilyenkor gondolkodom, hogy tulajdonkeppen nem is en vagyok veszelyes a kozlekedesben, hiaba allitjak sokan ezt.. :N

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák