Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    Megrendeltem a Kross evado 3.0-át, elvileg holnap már meg is jön. :)
    Kíváncsi leszek, hogy mekkora a különbség a V fékhez képest a hidraulikus tárcsa, de szerintem nem fogok csalódni benne.

    Ma megjártam 2 bicikliboltot is.
    Tapasztalat: Ami nincs készleten az szar és nincsen rá szükségem elven próbáltak kiszolgálni.
    Egyikbe telibefikázták a tárcsafékeket, mert konkrétan 1 db bringa volt készleten belőle.
    Állításuk szerint nem megbízhatóak, szaggatottan kell vele fékezni különben összeég a tárcsa a betéttel, illetve az összes nyikorog egy idő után. Vegyek V fékeset, abból tud mutatni sok fajtát.
    Másikba: Nekem 21"-os váz való (195 centi vagyok), rákérdeztem, hogy esetleg tud-e mutatni 23-asat, de abból pont nem volt, de bőven jó a 21-es is. Közbe a kollégája mondta, hogy van egy 23"-os bringa. Ráültem, mind a ketten mondták utána, hogy valóban 23-as kell nekem.
    Mindenhol csak eladni akartak a meglévő készletből.
    Az árakról nem is beszélve. Itt nálunk nagy drágaság van, jól járok anyagilag ezzel az Evado 3.0-val, mert hasonló bringák 150-180-tól kezdődnek (V fékkel) én meg 130-ért rendeltem meg a hidraulikus tárcsával.
    Ez nem fika akar lenni én is ezt csinálom kereskedőként, de mindig felajánlom a rendelés lehetőségét a vásárlónak ha tudom mire van szüksége.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák