Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz #48525824 #53798 üzenetére

    de minek csinálják, ha olyan lasssan mennek, hogy még nekem is visza kell előznöm?
    még a felpakolt utánfutrós utazósebességemet se érik el, vagyis én érem be őket, de azért ők átmennek a piroson. volt h 7-en mentek el melletem az astorianal ...

    (#53794) Cathfaern
    leírtál mindent, .... ez még megoldható lett volna régen, de elszúrták nagyon ... a betegség tünetei, amit leírtál

    De az tuti hogy az se megoldás, hogy a kerékpárosok minden szabályt átszegve tartják a tempójukat, és az se megoldás hogy az "összes biciklis takarodjon le az utakról, mert ők ott idegenek".

    az elsővel is egyetértek ... mert utálom, hogy a bringások nagyrésze ahol lehet, szabálytlaan (világítás hiányától kezdve a piros lámpán át alig van 1-2 aki normálsian teszi a dolgát)

    az utolsó meg nonszensz ... a kerékpár is jármú - mint az autó .. az utakon a helye ... nem a gyalogoksok közt .. elvan az egész b.szva .. javíthatatlanul ... szerintem annó az autósok mellé kellett volna elkezdeni már kiterelni inkább a bringásokat, és az autósok felé szólni, plakát, kommunikáció, hirdetések, hogy jobban tolerálják .... dehát az autó a szent, az fogyasztja a benzint, abbú van péz ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák