Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Solad #51872 üzenetére

    Nem tudom melyikre gondolsz pontosan,de úgy tűnik ez az üzletpolitika a kerékpár esetében sem képez kivételt.Ahogy egy-egy gyártó készít pl. a Media Markt-nak egyedi,máshol nem található konfigurációval számítógépet,úgy van pl. olyan KTM -is a Hervis-ben melyet nem találsz a katalógusban.Mikor eldöntöttem,hogy Cube-ot veszek én is meglepődve tapasztaltam,hogy ugyanaz az évjáratú és típusú kerékpárok itt-ott kisebb eltérést mutattak felszereltségben.A K2 boltnak személyesen hívtam fel figyelmét arra,hogy a gyári leírás nem felel meg az általam megvásárolt felszereltségnek (a hajtómű fogkiosztása). Azt mondták így kapták a gyártótól a leírást,majd kijavították a honlapon is. :Y

    (#51871) Cathfaern ...a Kelly's-re konkrét emlékszem mennyire berobbant a piacra merész színeivel és jó árával,majd szó szerint elszálltak maguktól az árakkal,melyek most kezdenek helyükre kerülni.

    Napfénysüti...az 1964 egyszerűen gyönyörű!...csak hát a Cube-nál gyengébb felszereltséggel is vagy 30% -al többe került.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák