Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz Runner_fxr #37722 üzenetére

    A 35-175-t én is néztem. Egyrészt tetszik, mert nem azt látom benne, hogy át akarnak baszni - írhatták volna ezt úgy is, hogy "csaknem 200km" -, másrészt azért elgondolkodtat, mert rossz esetben ez nagyon kevés. És még nem beszéltünk arról, hogy ez egy vadi új akku. Mit fog tudni 3 év múlva?

    Nem olvasgattam róla máshol, szóval eléggé nulláról indulok, de amire te szeretnéd használni, az nekem is bejönne, de csak akkor ha megbízható. Ez a megbízhatóság jelentse azt is, hogy ha 100km-re vagyok otthonról és 50% töltöttséges mutat, akkor ne ugorjon nullára egyszer csak hirtelen és jelentse azt is, hogy 3 év múlva is használható legyen arra ami miatt megvettem.

    Egyelőre kicsit drágának tartom ahhoz, hogy én legyek a bétatesztelő. Ha azt nézem, hogy az árát elkölthetem egy sokkal könnyebb bringára akkor most még az utóbbit választanám.

    Kíváncsian várom majd a tapasztalataidat, főleg a hosszabb terepes tekerések érdekelnek.

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák