Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz Cathfaern #29483 üzenetére

    Én most Békéscsabáról Szolnokra utaztam bringával, majd vissza, és semmi se volt. A legelső vagon legelején kellett a bringa mellett ácsorognom, a bringa egy gumipókkal rögzítve egy fix ponthoz. Minden le és felszálló engem anyázott, végig álltam, alig fért el mindenki, de legalább másik bringás nem jött, akkor mit lett volna... És mindezért fizettem 500Ft-ot pluszba...
    A MÁV és a kulturált kerékpárszállítás két különböző fogalom. Mikor Balaton körre mentünk a kerékpárszállító vagonban ültünk a földön a retekben, de mivel mi még Szolnokon szálltunk fel, legalább volt hova. Akik Pesten szálltak fel be se fértek a kerékpár vagonba, és a folyosón álltak a kerékpárjukkal, természetesen érvényes jeggyel...

    De a MÁV-ról inkább semmit, csoportos utazást szereztünk, e-mailban egy emberrel, telefonon két emberrel tartottam személyesen én a kapcsolatot, hogy adott napon adott járatra lenne 40 fős csoport, hetekkel előre jeleztünk. Természetesen se oda se vissza nem volt semmi leszervezve, amikor elküldtem a k. annyába az állomásfőnököt, hogy mégis ezt hogy képzelik, ekkora állami cég ezt se bírja leszervezni, akkor szó szerint ez volt a válasza - amit azóta sokszor idézünk - :
    "Ez nem az a cég."

    Tehát, ha kulturált kerékpárszállításra vágysz, "Ez nem az a cég."

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák