Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedy007

    őstag

    válasz IzI #278960 üzenetére

    Cues esetén kopó fogyó alkatrészek vannak itthon kazetta,lánc (de ezekre a shimano 3x-r nagyobb élettartalmat mond mint a jelenlegi HG-rendszerre de cserébe lasabb a váltás de egyenletesebb nem csapkod a lánc annyira). Speckósabbak a hajtómű a hátsó váltók (első és hátsó) illetve a kerékagyak ezek ha a hagyományos gyors zárást szeretnél 100/135 ezeket egyedül németországban találod meg a https://www.bike-discount.de/ weboldalán (én is innen vettem meg a 90%-t az U6000-s 1*10-s szettnek egyedül a hajtómű jött a bikediscount-ról mert náluk lehetet kapni 40T-s láncvédős hajtóművet de minden 4 nap ide ért). Lánc annyira nem vészes mert ahogy olvastam a külföldi topikokat és fórumokat bármilyen 11 sebességes lánc jó rá egyedül a váltókarokra és a váltókra és a kazettára kell figyelned hogy Linkglide legyen.

    Itthon azért nincsen semmi se hozzá ha van is hosszú időre válalják a hazai webshopok mert tavaly debütált és még legtöbb webáruház itthon be van tárazva a kifutó 10/11-s Shimano cucokkal. Így vélhetőleg szerintem idén az év második felében de jövőre már biztodssan több minden elérhető lesz addig marad a szürke import

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák