Hirdetés

  • Apple iPad Air 13” (M2, 2024) - a méret a lényeg

    ma Nagyobb lett a kijelző, megörökölte az M2-es chipet és 128 GB-ra nőtt az induló tárhely. Mi kellene még?

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • mauimagic

    aktív tag

    válasz Ringman #277638 üzenetére

    tűrés szempontjából jók/elfogadhatók ezek a csavarok? (átmérő, kulcsnyílás, menetemelkedés, etc)
    Eloxált alu csavarokból rendeltem vagy 3 félét kommunista barátainktól, úgy 20%-uk szar. Vagy a menet, vagy a fej.
    Kizárólag kulacstartóhoz ajánlanám, ha a bazári csillogás, vagy ún. stricibarokk stílus elengedhetetlen :). Ekkor be kell rendelni 10-et, abból 6-8 csak jó lesz...

    Teherviselő elemnél tök lutri a dolog, értem hogy 1 Dollárért baromi olcsó, de inkább kifizetek 1000 Ft postaköltséget egy normális csavarboltból, mert ha jól számolom még mindig kevésbé fáj, mint pl egy 1000 EUR-s vázat szétb.szni emiatt.

    Alunál ugye mindegy, mert a gagyi csavar sérül, nem a váz, vagy az insert, rozsdamentes acélnál más a szitu.

    Tényleg nem értem a problémát, ha ASAP kell csavar, megveszed a helyi bótban a simát, vagy horganyzottat 1.5 Ft/db áron, és párhuzamosan megrendeled a rozsdamentest/savállót 1003 Ft-ért postával, a max 1 hét alatt, amíg kihozzák, nagy eséllyel nem fog összerohadni a barkácsbóti se a vázaddal...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák