Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lionskull

    tag

    Van valakinek véleménye az Alza által árult Sava kerékpárokról? Amikor néztem még kínai márkaként volt leírva, most rálesek, már német a gyártó, de valahogy gyanúsan kínai cuccokból összerakva... :U
    Igazából gravelt tervezek venni/építeni, csak pont nem találok megfelelő alapot, ami nekem eredetileg KTM Chronost jelentett volna, 46-os méretben a csekély 167centimhez, kezdetnek egy karbon merev villa beépítésével kezdtem volna az átalakítást, súly lehozását 10kg környékére. Persze, Magyarországon vagy új karbon bringa árában akarják elsózni vagy nem is kapható, a német/osztrák meg nem is hajlandó válaszolni... Igazából nézegettem az 51 centiseket is, de szerintem az a 78centis lábaimhoz túlméretezett. Régóta szemezgetek egyébként egy Race carbon 26-os montival is, amibe szerintem egy 650B kerékszett passzolna, bár egyesek szerint egy MTB vázban akár a 700C is elmegy, csak a gumiméret erősen limitált. Tárcsafékes, így az egyenes kormány meghagyásával szerintem nagy kompatibilitási gond nem lenne.
    Amúgy meg nem igazán akarnám mindenem rákölteni, szeretném ha a költségek 500.000 forint környékén megállnának, viszont alut/acélt nem akarok venni. Persze, bármilyen ötletet, meglátást szívesen veszek a témában! :R

Új hozzászólás Aktív témák