Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz chubby2o6 #265085 üzenetére

    7végenkénti legurulásokkal a fagyizóig még 100 km sem lehet elég bekoptatni egy betétet, és biztos fut jó néhány mugli évek óta be nem kopott fékekkel, de hát a tárcsafék az kell mindenkinek. :D Az idő megmondja igazuk volt-e mert csinálnak fura dolgokat a mindenféle gyártmányú új tárcsák/fékek az elején amíg rendbejönnek Én most Decathlonban vásárolt félfémessel jártam meg. Igaz bontott volt a doboz (amint az összes kiakasztott darab, úgy látszik van aki ezzel szórakozik míg gyerekei rollereznek :((( ) de nem gondoltam, hogy zsíros kézzel össze is lehet taperolva (esetleg be is falta megszopogatni?! :U ) és megkínlódtam vele amíg rendesen fogott...és bár nejem 55 éves léte ellenére hard-core nagyinak számít, még neki is nehéz lett volna ezt bekoptatni 50+ kilójával és felhasználási szokásaival.(Nem ritka, hogy hátulról figyelmeztet tekerjek már bele mert mindjárt fékeznie kell. :U )

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák