Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz Tin #263613 üzenetére

    A sort is vedd le, ne csak a láncot meg a lánctányérokat. Meg nyilván a váltógörgőket is. A Smoove előtt egy éjszakát áztattam Brigéciol D3-ban a sort meg a láncot, másnap jött a mosószeres ( Ultra Derm :D ) mosás, öblítés addig, amíg víztiszta lé nem jött róla. A váltógörgőket csak mosószerrel mostam, azok nem kaptak Brigit. Nem volt sürgős, szal hagytam egy éjszakát száradni őket.
    Pont tegnap csináltam egy takarítást/újracsöpizést. Megint leszedtem a sort ( igazából nem feltétlenül kellett volna, de a racsnit is ki akartam takarítani meg újrakenni ) meg a láncot. Most csak mosószeres mosást kaptak, de sokkal egyszerűbb úgy, hogy nincs a bringán. A váltógörgőket is kiszedtem, azokat is könnyebb úgy takarítani. A soron meg a láncon nem, de a görgőkön ugyanúgy állt a vastag fekete cucc, mint az olajos időkben az olajsár, lapos csavarhúzóval kellett lekaparnom róluk. A láncot mosás/öblítés után kettéhajtva pörgettem egy ideig, aztán pár órát hagytam száradni. Összeraktam, két kör Smoove, megtekertem annyiszor, hogy oda-vissza végigjárja a sort, aztán hagytam száradni. Csak holnap fogom használni, szal tuti megszárad addigra :DDD .

Új hozzászólás Aktív témák