Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    Sziasztok!

    Vettem használtan egy Giant Toughroad-t (2019). Imádom, elhatároztam, hogy kicsit felpimpelném.
    Most egy 3x9-es Alivio/Acera mix van rajta, deore hátsó váltóval, amit szeretnék valami 1x-re cserélni. Olvasgattam, youtubeoztam. Használom városban, egynapos lighty túrákra, és szeretném kivinni hegyre is néha. Az elmúlt egy év tapasztalata, hogy a teteje amit használok az a 11x36
    Ebből arra jutottam, hogy:
    1x11 (11-51 x 36)
    vagy
    1x12 (10-51 x34) hogy legyen alul több tartalék, bár lehet ez h*lyeség, úgysem megyek vele olyan durva hosszú emelkedőkre, csak hobbi szinten nyomom.

    Alkatrészekben vegyesen képzeltem el Deore-XT vonalon: XT váltókar, XT fogaskoszorú (ez van csak 36-os), SLX hajtókar, Deore/SLX kazetta, Deore váltó.

    Mi a véleményetek? Illetve ami még kérdés, hogy új hátsó agy is kelleni fog?

    Illetve tudtok-e olyan szervizt, ami ezt megbízhatóan megcsinálja? Nyilván pofátlanul olcsón és rövid határiődre :D
    Amúgy ha túl bonyi a kérdéskör, az is jó, ha elirányítotok egy szervizbe, ahol tudnak tanácsot adni és aztán meg is szerelik.

    Köszi :R

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák