Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz f4lcon #257580 üzenetére

    Nem tudom mit kell kiakadni! Mindenki véleménye szubjektív és tudtommal nem 60+-os mamák és papák járnak ide a fórumra. :U Ez egy szakmai topik, ide olyanok járnak általában, akik kicsit komolyabban veszik a biciklizést.* Senki sem mondta, hogy nem szabad venni trekkinget, ugyanúgy ahogy a Cruiser bicikliknek is megvan a célközönsége. Én csak leírtam, hogy az az általános tendencia, hogy szorul kifelé a trekking a gravel javára. Senkit sem érdekel, hogy falun a tanyabájk helyett mit vesz Mariska néni. Itt fórumon belül is van aki gravelt használ, én személy szerint NEM. Ahogy írtam korábban is én magamnak nem vennék, inkább egy hardcore outi jobban bejönne, a 'fenébe a kényelemmel, ide a teljesítményt!' javára. Ettől függetlenül látom az értelmét és egyáltalán nem rossz biciklik! Ahogy írtam keress rá Kis Kolos videójára.

    Más példával élve, el lehet lenni Tourney váltóval, mégsem ajánlja itt senki. Nem tudom miért kell személyes sértésnek venni, hogyha valakinek az adott dolog van és más leírja, hogy neki miért nem jó? Miért kell mindig óvodás szinten hőzöngeni emiatt. Ha neked jó, akkor örülök, nekem meg hagy ne kelljen már. Az általános vélekedés ugyanúgy van a 3x hajtással is, általában már senkinek sem hiányzik.

    * A mondat kiforgatása előtt, lehet valaki profibb és haladó, hogy trekkinget használ, nem lenézés miatt írtam!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák