Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz parandroid #251260 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindnyájótoknak (parandroid, itouchfan, Hasaggymeg, arcitec)! :R

    A kerékpárbeállítós videók közül már nézegettem néhányat, illetve olvastam ilyen cikket is.

    Megértettem, hogy árban akár pár 100 ezer forinttal feljebb kell lépnem, ha nem akarok "vesződni". ;)

    - Egyébként a ROMET, X-FACT, KROSS "belépők" tényleg annyira rossz minőségűek?

    - Mi a véleményetek a VITAL Club kínálatában található
    "Csepel Landrider"
    "Neuzer"
    "Kellys"
    "Scott"
    "KTM" kerékpárokról?
    --> A legnagyobb vázméret, alu váz szerint szűkítettem a fenti keresést, és a bringák emelkedő ársorrendben szerepelnek.

    Ezek közül melyik típusokat ajánljátok jó szívvel? És melyiket egyáltalán nem? (És miért, kérlek?)

    *A bolt előnye, hogy nagyon rég óta üzemelnek a városban, "megszállott" bringások üzemeltetik, és személyesen is fel tudom keresni, kipróbálni a bringákat (amit a méretemre be is állítanak a vásárlást követően).

    - A DECATHLON-t is felkeresem mindenképpen. :K Szerencsére van itt a városban üzletük.

    - A használt kerékpárokkal elméletben nincsen problémém, de én sajnos csak "common sense" alapon tudnám átnézni, és könnyen át tudna verni bárki egy nem jó vétellel, "összetákolt", hibás darabbal, stb. Nem vagyok elég tapasztalt a témában, hogy bátran mehessek ebbe az irányba.

    - A fekete "CUBE Nature" klassz bringa lehet, de a kényelem, megbízhatóság mellett - kérlek, ne nevessetek ki -, fontos a látvány és a "szimbolizmus" is számomra.
    Erről a bringáról pedig nekem a halottas kocsi jut eszembe. :( Emiatt soha nem vennék ilyet.

    *Egyébként miért teljesen fekete a gyártók kínálatának zöme ebben a kategóriában? :F
    Miközben az országúti, vagy MTB bringák soraiban egy csomó neon, "papagáj" található... Nem értem.

    - Ha pedig már a dizájn, és szín szóba került... ez szerelem volt első látásra:
    "Riverside Touring 900" :)
    Számomra a '30-as évek Indian Scout motorkerékpárjait idézi... Egyszerűen pazar. (Tudom, ez ízlés dolga.)

    A valamelyest egyszerűbb változata is tetszik: "Riverside 520"
    (Bár ennek esetében is örülnék egy - ehhez a kékhez hasonlóan mély -, metal zöld színnek, vajszínű, vagy barna kormánnyal, nyereggel, kiegészítőkkel... :) )

    Szimpatikus a "csomag", a nagy teherbírás, amit a két bringa nyújt, és az élethosszig tartó jótállás is. (Plusz, amit olvastam, láttam Youtube-on, vélemények között velük kapcsolatban.)

    Ezekről mi a véleményetek?

    Nagyon köszönöm a további segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák