Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz kobayashy #248696 üzenetére

    Ja nem, értettem az élcelődést benne, nincs vele bajom. 100 kg vagyok, de a csontozatom miatt én 80 kg-nál már ropivékony vagyok. A cél inkább a 90 kg. Szóval igazából az órához, pulzushoz, illetve a saját körömön való fejlődéshez hasonlítom magam, és már látom az előrelépést. Nyilván egy edzett bringáshoz képest ez semmi, de amikor "hasonlítok", akkor csak azon csodálkozom, hogy mekkora hatalmas "rés" van köztem és egy valóban edzett és ideális testsúllyal rendelkező bringás között. Tegnap például az emelkedőn egy huszonéves srác lazán elgurult mellettem, és nem látszott, hogy túlságosan szenvedne (oké, nekem az már a negyedik köröm volt). Majd alakul. A jelenlegi fejlődési görbémet nézve egyelőre a 20 km/h-s átlagsebesség a cél (15-ről indultam, most vagyok 19 környékén), aztán azt emelem tovább. Nagyobb távokat egyelőre nem is akarok menni, inkább az állóképességem akarom fejleszteni. Majd talán nyáron már mehetnek a hosszabb távok is. De most pihennem kell pár napot, mert a térdeim-combjaim eléggé kikészültek a hajtástól.

Új hozzászólás Aktív témák