Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krokk

    senior tag

    Váz védelemhez (táskák rögzítési pontjaihoz) milyen matricát ajánlatok?
    Néztem ezt a Zefal Skin Armort, megéri az árát vagy van valami jobb választás? Igazából alapban 90%ban matricázva van a bicó csak más táska kerülne rá és 1-2 helyen nincs illetve van amit cserélnék, szóval csak kisebb darabok kellenek és nem 40cm hosszú teljes vázhosszt lefedő.

    Más téma: Tubeless... a fent említett bicót használtan vettem és tubelessre van szerelve, csak nekem van ilyen szerencsém, hogy minden egyes tekerésnél van egy kis lyuk valahol vagy ez normális? :D Legutóbb is 10km után nézem hogy van a futófelületen egy kis 1-2cmes paca... el is tömítette meg azóta sem engedett le sőt utána 50km alatt semmi nem volt. de kb minden hévégén van egy ilyen. pedig most még nem is nagyon voltam vele terepen csak kerékpárúton.. Probléma nincs belőle szerencsére, csak nem tudom akkor ha 2-3 napos túrára megyek akkor vigyek-e magammal egy liter tejet vagy se :DDD...

    Köszi.

    the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Új hozzászólás Aktív témák