Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz .LnB #245118 üzenetére

    Igen, már látom... Csak ugye annyi eszem meg volt, hogy elolvastam az itteni 1-es hsz-t és ott az vagyon írva, 29"-est érdemes venni, mert az a jövő. Pusztán ez miatt gondoltam a 29"-re. Lehet a gyártó komolytalan amúgy, ezt nem tudom. Mivel hölgynek lesz és ezt a típust nézte ki anno magának, nem akartam szakmai oldalról belemenni, mert bár lehet van jobb, de egy nőnek úgy is az dominál, hogy melyik tetszik kinézetre.

    Amúgy beszéltem a bolttal, rendesnek tűntek, egyáltalán nem kezdték magas lóról, hanem konstruktívan, higgadtan. Mondta a boltos, hogy tud berendelni 27,5"-esben, aminek a vázmérete is 16", nem pedig 18". Na ezt mondjuk megint nem értettem, mert visszakérdeztem, hogy de hát, ez is 16"-os, amit elhoztam elvileg, mire mondta, hogy a 29"-es kerékhez kissé nagyobb vázakat adnak, inkább 17"-esnek felel meg.
    Ezek után szerintem nem teljesen az én hibám, ha nem értem ezt a kerékpár méret tulajdonságot.
    Szóval felteszi a weboldalra és ha tetszik a szín akkor csere. De gondolom másik bringatípusra is van lehetőség cserélni, ha nem lesz megfelelő.

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák