Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #238055 üzenetére

    Ez a sértődéses dolog megütötte fülem, mert eszembe juttatta egyetlen versenyemet melyre elcsaltál és melyen így visszagondolva tényleg zokon vettem mikor rám szóltak, hogy álljak már odébb :DDD ...én senkit nem kértem meg (első hiba), hanem ott fujtattam mögötte, hátha meghallja és félreáll, de nem esett jól (második hiba) az sem mikor engem kértek meg. Persze leginkább ugyanazokról az emberekről volt szó, akik míg lefelé rendre félretessékeltek, felfelé reméltem meghallják végre, hogy jövök és félreállnak. :D Igazi versenyző típus vagyok...😆
    Ami a ruhát illeti, tényleg hihetetlenül visszafog, nem is gondolná az ember amíg nem tapasztalja meg, hogy az a rengeteg apró mozgás mind-mind picivel több energiába kerül amint a rugalmas rétegek megfeszülnek rajtad, és a sok kicsi végül sokra megy...a sok ruha alatti esetleges túlmelegedésről nem is beszélve, én akkor érzem igazán, hogy odalesz minden erőm, viszont ha inkább picit fázok jobban megy. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák