Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Ringman #211107 üzenetére

    Én is szeretem csinálni, de ha csak annyit tennék, ami jólesik, az lófütty mozgás. Sajnos akármennyire próbálok figyelni az étrendemre, nekem ha kimarad egy hét edzés, az plusz egy kiló, az elcseszett tavalyi évben a sérülésekkel küzdve 7-8 kilót szedtem fel, pedig próbáltam aktív maradni, amennyire lehetett, illetve a melóm is mászkálós. :( Ez nagyon egyéni, illetve anyagcsere-, meg korfüggő. Örülj neki, ha téged nem érint. Az általános állóképességről meg nem is beszélve, amiből az igazit csak rendes edzéssel lehet összeszedni. Csodák nincsenek, illetve semmit nem adnak ingyen.

    Zoliwrc: Jó, én is szarul nézek most ki, voltam ennél 8 kilóval kevesebb is, és akkor sem voltam különösebben jó abban, amit csináltam, szóval nekem is ég a pofám most a karbon országútin (illetve égne, mert ki nem viszem télen). Igyekszem azért tavaszra valamennyire megalapozni a formámat, legalább annyira, hogy elkezdhessem rendesen az edzést. Novemberben kezdtem megint újra egy friss sérülés után, de nem érzem úgy, hogy bárhol is tartanék vele.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák