Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz nmate91 #202321 üzenetére

    Egy dolog azért nagyon vószínű, éspedig ha életbe lépne egy olyan szabály, hogy aki nem teker legalább 1000-1500km évente kussoljon, csend lenne... és fordítva is, aki nem vezet x távot (órát) évente az sem pofáz6 autósokról...mert kevés lehet az az elvetemült aki mind2t űzi és ott véresszájú ahol éppen van, volánnál, vagy nyeregben. 🙄

    Beri... 83? :D viccet félre téve engem mindig jó érzéssel tölt el ha komoly kerékpáros mellett autózok el. Komoly=normálisan karbantartott kerékpár, józan, gyakorlottan és szabályosan kerékpározó emberrel, esetleg este kellően kivilágítva. Igaz keveset araszolok a belvárosban, de nem tudok haragudni csak mert nekem kényelmetlen kerülgetni őket és megértem, hogy haladni akar telivér gépével a mindenki által semmibevett (gyalogos, rolleres, kutyasétáltató,autóval rajta parkoló, gyerekeket kerékpározni tanító stb.) és még rossz állapotú kerékpárútat időnként mellőzve. Én szinte mindig ott megyek, de egy országúti kerékpár tájidegen a (magyar) kerékpárúton. Szerintem...

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák