Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Teasüti #19995 üzenetére

    Még mielőtt terelnénk a szót, én is csak ETRTO méretekben írtam anno a felnim méretét,.

    110-130kg-al kerékpároztam több ezer km-t terepen, köveken, igaz nem nagyon emelgettem el a talajtól, de 2,25-s freeride gumival, persze megfelelő nyomáson
    soha nem volt problémám az oldalfallal, az utolsó ilyen gumi még mindig megvan, nincs kirepedve, pedig van benne vagy 4000km és még 2000 körül vettem.

    (#20001) Stauffenberg: nagyon is támogatnám mind a bringás vizsgát intézményét, mind a kötelezővé tételét.
    Amennyit ültem gimiben Médián + Tánc és drámán bármiféle hasznos idő nélkül, abban belefért volna pár ilyen vizsga.
    És nekem mondja senki, hogy nem fér bele az időbe, nekünk 40 óránk volt hetente az emelt képzés miatt + kötelező volt érettségiig a nyelvvizsga, ECDl, jogsi.

    (#20004) maummamut: a lábad nem minősített jármű, a kerékpár viszont az

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák