Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andrisbandi

    őstag

    válasz trialboj #184814 üzenetére

    A vonóhorgos kerékpártartóra szavaznék.
    De nem mindegy a típusa.

    Ezek a "csőszereltek", amit magának rak össze az ember otthon; nem az igaziak.
    Thule RideOn 9502
    [kép]
    Kb 40 ropiért sikerült kifogni valami féláras akcióban anno.
    - A feladatát ellátja, az igaz.
    De rendkívül körülményes használni ezt a típust.
    - Egy óriási kulccsal kell felapplikálni a horogra, meg persze levenni is, minden alkalommal.
    - A csöveket csavarok fogják össze, amiket lehetetlen szorosra húzni. Mingíg lehet tovább tekerni a csavart, így nyeklős marad. Gondolom direkt ilyen, h kicsit rugalmas maradjon.
    - A befűzős leszorítókat nem meri az ember rajtahagyni, nehogy lelopják. Visszafűzni nehézkes.
    -- Amit linkeltél az is ilyesmi.

    Kb 20 alkalommal volt használva, még a fólia is rajta maradt a lámpákon, de nem mertem eladni. Nehogy visszajöjjön a vevő, minőségi kifogással. Egyik munkatársamnak adtam ingyé, h itt ez a sz4r, ha kipróbálnád :DDD

    Thule EasyFold XT 933
    [kép]
    Ez lett az utód. Ég és föld a különbség.
    Mondjuk árban is. Ez akciósan 160 volt.
    - Egyszer kell beállítani a vonóhorogra, utána fel-le lehet csattintani, egy mozdulatból.
    - A pántok beépítettek.
    - Mindene külön zárható, egy kulccsal. A horog, és bringák is.
    Nagyon stabil ez a platform kialakítás.
    Külön öröm, h bőröndszerűvé csukható. Panel lépcsőházban egyszerűbben hurcolászható, valamint az autó csomagt.jában is könnyen elfér.

    A fogyasztásról csak annyit tudok mondani, h sokkal megdobja.
    Lehet ez auófüggő is. Nekem a 3 hengeres régi swifttel, ami kb 50 pacis volt, literekkel többet evett autópályán 130-al. Talán egy nagy, erős autónál ez nem így van.

    Amire még érdemes figyelni az terhelhetősége.
    Egy modern ebike-ot vittem, meg egy 29-es montit párszor. (23+16 kg)
    A 60 kilós elméleti határ miatt ez nagyon kényelmesen teljesült.

    A régi csövessel hoztam haza a boltól az elektromos bringát /30 kg terhelhetőség vs 23 kg/
    de pár kilométerenként meg kellett állnom ellenőrizni, mert annyira mozgott a visszapillantóban. Nem volt gond, de izgultam.

    A mostani autómon nincs horog, csak tetős hurcoló lehetne, de azt nem vállalom be, h felpakolásszam. Egyedül semmiképpen, de még két embernek sem egyszerű.

    【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Új hozzászólás Aktív témák