Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz andrisbandi #184833 üzenetére

    Nem vágom mi az hogy csőszerelt :), de nem hangzik bíztatóan hogy ennyi pénzért még mindig belépő szint, és amit te fogtál ki az is csak akcióban annyi, és sajnos csak 2 hely van rajta. A másik problémám ez a fogyasztás, ha már a vonóhorgos is megdobja akkor tényleg csak annyi előnye van hogy elviszi a nehezebb e-bikeot? Neked 2 bringánál nincs gond, de 3-at szállítottál már? Én eddig mindig megszívtam, és kormányt meg nyerget kellet forgatni, ráadásul ahogy írtam az utolsó alkalommal kiesett egy szivacs, és a villa alján 3-4cmen lecsiszolta a másik bringa hátsó része a festéket és az alut is megmarta elég szépen.

    #184835 6030D
    Nekem sajnos nincs tetőkorlát, szóval viszonylag spéci keresztrúd kellene, de pont azon lepődtem meg hogy van 20 ért is meg 70 ért is, pedig szinte ugyan az a lapos ovális forma, mondjuk elhiszem hogy a drágább modellnél többet toltak a szélcsatornás tesztekbe, hogy kevésbé fütyüljön, de teherbírásban nem lehet különbség?
    Van valami EU-s szabályozás, aminek minden ilyen termék meg kell feleljen? A sisakokon is van valami hasonló plecsni.
    Az én bringám továbbra sem a pehely súly felé kacsintgat, szóval elég közel van, főleg sárosan a 15kg-hoz, egy nagyobb kanyarban nem lehet gond, ha nem az általuk gyártott wingbart használom? A ProRide 598, alap, annál lejjebb sosem adnám, de erre könnyeb elkölteni a pénzt mert látok benne technológiát, a keresztrúd ellenben számomra csak a teherbírásban kell jeleskedjen, na meg nyilván hogy minél csendesebb legyen.

    Hasaggymeg-nek új gépe van, esetleg már rábeszéltétek a TL-re is? :Y

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák