Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz xy.zsolt #155447 üzenetére

    Az ilyen 1xxkm/1xxxm körök montival én úgy érzem pont jók ahhoz, hogy kellemesen elfáradjon az ember, de ne dögöljön ki. Persze én nagyrészt aerob pulzuson tekerek és outi áttétellel azért sokkal nehezebb lehet mászni. Tavaly sok ilyent tekertünk, terepen és aszfalton is egyaránt, idén jó lenne meglépni a 2000m+/kör szinteket, csak legyen akivel... a bringás haverinám 1200m fölött kipurcan, az endurós haverom meg endurós, ő inkább lejtőzni szeret, mászni nem, egy haverom van, akivel van esély letudni a 2000m fölötti szinteket, de ő kisgyerekes családos, szal meglátjuk lesz-e annyi ideje. Egyedül felénk hosszat terepezni sajnos szinte öngyilkosság, szal mindenképp kell a társaság.
    A bringád meg remélem épségben túléli a postázást :D .
    szerk: tervezünk amúgy olyant is, hogy bringát felmálházni és menedékházról menedékházra bejárni a csíki havasokat, gyimeseket és a hargita hegységet úgy, hogy minden éjjel egy menedékházban alszunk és reggel indulunk tovább. Szal napokig csak a vadas természet és a bringázás, emberek sehol... ha rajtam múlna biztos meg is valósulna a terv, csak hát a haverok nem biztos a valóságban is bevállalják majd :D . Pedig de jó is lenne egy ilyen bikepacking túra... a hegyimentők már felajánlták, hogy adnak egy térképet a menedékházakról.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák