Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Drótszamár #15475 üzenetére

    Szia!

    Először is ez egy nagyon szuper dolog, hogy képes vagy/voltál változtatni!

    De először is pár gondolat így az elejére és olvasnivaló.
    Ne nagyon higgy mások fogyási technikájában.
    A sajátodat kell megtalálni, de amíg nem tudod mi alapján fogsz tudni fogyni pár tudományos téma a fogyásról, jobb ha innen indulsz ki, mint mások véleményére adni:
    [link]
    További számoláshoz szükséges elmélet: [link]

    Nagyon egyszerű ha egyszer kiszámoltad mennyi a napi energiaszükségleted edzés nélkül.
    Utána csak egy pulzusmérő pánt kell, a legegyszerűbbek is tudnak elégetett kalóriát mérni, így csak ezt az adatot fogod, hozzáadod a napi szükséglethez (természetesen 15%-ot levonsz belőle) és így jön a fogyás.
    Én a legegyszerűbben megoldottam a témát, pulzusmérőből x kcal /4 *0,6 *0,8 = végeredmény amit hozzáadok a napi szükséglethez.

    Még pár jó tanács!
    A finomított tápanyagokból készült ételeket nélkülözd, közelítsen a 0-ra!
    Pl.: Liszt, búzadara, Kenyér, zsemle, és az összes ami ezekből készülhet.
    Cukor! Teljesen nélkülözni!! TELJESEN! Se méz, se semmi!

    Tudom helyette ajánlani a Xillit-et! Ez is cukor és csínyén kell vele bánni, mert az energia ami ebben van elég nagy, de ez jó minőségű, lassan felszívódó cukor.

    Rengeteg zöldséget ajánlott fogyasztani!
    Ha megéheztél 2 fő étkezés között ZÖLDSÉG!
    Minden mennyiségben, mivel nem tartalmaz csak 3-4g/100g energiát!
    Párolt brokkoli, karfiol, brokkoli, zöldségmix párolva, stb stb.

    Fő étkezések:
    Mindenképp próbálj teljesen lisztmentesen táplálkozni!
    Az ajánlott ételek a következők:
    vörösbab, lencse, gersli (árpagyöngy), zabpehely (sima 200Ft-os 500g-os amit a Lidl-ben lehet kapni), SZÁRNYAS, SZÁRNYAS, SZÁRNYAS és HAL! Zsírokat se szabad elfelejteni, ajánlott a szőlőzsír, olivaolaj.

    Hú, hát nagyon tömören összefoglalva ennyi, de ezekről órákat tudnék beszélni.

    undefined

Új hozzászólás Aktív témák