Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokicsibesz

    tag

    válasz TayRol #142976 üzenetére

    Mire szeretnéd használni az órát elsősorban?
    Én elég sokat (több mint egy évet) tekertem sportórával, van előnye és hátránya a dolognak.

    A pozitívum, hogy 1 eszközöd van, amit tudsz naponta használni óraként és sportoláshoz is.
    A negatívum, hogy mivel több mindenre is használható, ezért bizonyos dolgokat kevésbé vagy kevésbé kényelmesen tud.
    Pl: a TomTom órám is mutat sebességet, pulzust, pulzus zónát, időt, stb., de csak 1 értéket jelenít meg egyszerre (mondjuk azt jó nagyban). Tehát egyszerre nem tudsz mondjuk pulzust meg sebességet nézni. Vagy pulzust és eltelt időt stb. nézni. Tapasztalatok alapján jobban is merül az óra, mint a kerékpáros computer.

    Ha téged ez nem zavar/nem kell ilyen funkció, válassz egy neked szimpatikus multisport órát. Rengetek van a piacon Polar, TomTom, Garmin stb.

    Ha több adatot szeretnél egyszerre látni, kevesebb töltögetéssel, akkor kerékpáros computer. Bryton szerintem egész jó, használtban a Bryton 310/330 egész korrekt áron található már. Ezek eléggé személyre szabhatóak, sok adatot ki tudsz pakolni, kezelésük sem vészes. Viszont ezeknél a térképes navigáció vagy nincs (310) vagy nem túl jó (330).

    Mondjuk én próbáltam Bryton 450-et, aminek már fejlettebb a navigálása, de nekem az sem tetszett igazából.

Új hozzászólás Aktív témák