Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #139350 üzenetére

    Azért a rendőrök sem kedvelik annyira a tolvajokat, hogy a sértettek kárára intézkedjenek. Pár éve bejött a kerékpárboltunkba egy látszólag eléggé itass, drogos kisebbségi egyed. Elkezdett ott ordibálni minden baromságot, mondtuk neki, hogy húzzon el mert hívjuk a rendőrséget. Tépte le magáról a pólót, szó szerint felállt nekünk, hogy akkor itt most bunyó lesz. Közben elcsente a céges telót az asztalról, ahhoz azért volt esze miközben be volt mindenezve. Kezemben volt már egy nagyobb villáskulcs, minden eshetőségre. Aztán meggondolta magát és elment. Utána vettük észre, hogy hiányzik a telefon. Gondoltam azért felhívom a rendőrséget, hátha. Elmondtam mindent, pár perc múlva megfogták a rendőrök és vissza is hozták a telefont. Meséltem a rendőrnek a szitut, a rendőr mondta, hogy ha ilyen van nyugodtan verjem fejbe, majd azt mondjuk ő ütött először. :) Sajnálták is, hogy a telefon nem volt nagy értékű, mert akkor lecsukták volna, így megúszta egy 50 ezres pénzbírsággal, meg pár nap elzárással (gondolom bent kapott még).
    A rendőr azt mondta, hogy mikor megállították az utcán még nekik is felállt, aztán akkor ott kirúgták a lábát és ráléptek a nyakára.

Új hozzászólás Aktív témák