Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz emiki6 #135893 üzenetére

    idő függvénye, hogy milyenekkel, de 2 réteggel szerintem megoldható. hidegben ez két hosszú nálam, melegben mondjuk egy rövid és egy hosszú, vagy ha igazi nyár lenne, egy szál rövid/hosszú mez. Idén arra tervezek beállni, hogy inkább hosszúban nyomom, akár alul-felül, utálok leégni, a szőrös végtagjaimat nem akarom annyit kenegetni, több menne naptejre, mint Squirtre :) /ja, ez mondjuk nem nagy szó, a vax sokkal gazdaságosabb :) /
    Nem tudom, segítség-e, én ha nem tudom kiszámítani, milyen idő lesz, akkor gondoskodom róla, hogy el tudjam tenni, amit leveszek, vagy épp viszek tartalékot. Na nem nagy dolgokra kell gondolni, mindenre nem készülök, de egy hártya vékonyságú esőkabi pici helyet foglal, és nagyon sokat tud számítani. Lehetőleg ne a lobogós fajta legyen, hanem testhez álló. Lehet mellénnyel, meg ilyen egzotikumokkal kombinálgatni, egy kicsi hátizsák, vagy közepes nyeregtáska már elvisel valami ilyesmit.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák