Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Srácok! Amikor felraktam a Maxxis Rekon külsőket és az új 140 grammos belsőket, a belső kinyomta a külső peremét a felniből és nem tudtam visszanyomni. Ahogy felpumpáltam rápattant a felnire, de a szelepnél még mindíg nincs annyira bent a perem, mint máshol... Ettől még biztonságosnak tűnik, mert szépen belepattant meg minden, szal nem fordul le vagy ilyesmi, de aszfalton lockolt telóval amikor a szelephez ér minden kerékfordulatnál érezhetően üt egyet, szal érzésre olyan, mintha tojás lenne a felniben vagy valami. Terepen és nyitott telóval nem zavaró, de aszfalton lockolni szoktam és olyankor igen, meg ha megpörgetem szemmel láthatóan magassabb a szelepnél a gumi. Valakinek valami tippje, hogyan hozhatom helyre? Holnap kicserélem a belsőt a tartalék 140 grammosra, de attól félek az is ilyen lesz, hisz hátul is van egy pici púp, csak ott nem érződik, szal a hátsó nem üt, vicces is lenne ha minden kerékfordulatnál feldobna a nyeregből :DDD .

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák