Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz Zsohi #126903 üzenetére

    A "kalapácsok" hangjára gondolsz hang alatt? A 350-esnek szerintem van azért bőven hangereje, bár nem tudom ezt hogy nem lehet szeretni. Én azt utálom, ha csöndes a kerékagy. Az összes bringámba vennék szívem szerint valami hangos kerékagyat.

    MÁS, MINDENKIHEZ:
    Kevés tapasztalatom van a szereléssel kapcsolatban, főleg váltó és (V-)fék beállítás kapcsán. Szóval nincs valami enciklopédia, ami alapján le van írva, hogy a váltókat, fékeket hogyan állítjuk be? Ma elállítódott a hátsó fékem (V fék), megpróbáltam megcsinálni, de gyakorlatilag csak olajat tettem a tűzre, mert még rosszabb lett. Marhára felhúztam magamat, és kezd elegem lenni. Minden apróságért a szerelőhöz futkosok, ami váltó és fék beállítás. A gumikat nagyjából megtanultam le-föl venni-rakni , május körül volt vagy fél óra egy belső csere a fullymon a böszme DH külsők miatt, múltkor viszont kb 10 perc alatt átdobtam 3 külsőt havernak egyik kerékről a másikra. Az ilyen váltó és fék beállításokra hogyan lehet így rágyakorolni? :D Örülnék, ha ezek sem vennének végre igénybe fél napokat.

Új hozzászólás Aktív témák