Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #124478 üzenetére

    Valószínűleg igen,nézegettem is ma unalmamban mi lenne az a kompromisszumos külső,de...talán egy 2 tizeddel szélesebb 2,2es réjsz king.Más nem lenne jó a terepezés mellett évi olyan 3-4 ezret nejemmel aszfaltozni,cserélgetni,több bringát fenntartani,vagy egyéb,a kerékpározásra szánt így is kevésnek érződő időt tovább szűkítő bonyodalomra nem vagyok hajlandó.Egyre inkább keep it simple a mottóm,hogy maradjon idő arra amit igazán élvezek csinálni.

    6030D...nincs fotó?! Szerintem nem is voltál,hisz te a Nagy Hideg Hegyen is,ahol más a túlélésért küzd,szétfotózól mindent. ;] Amúgy érdekes az a 7cm hó,mert a Somlyón sem volt több a -0,5C mellett.

    trialboj...ügyeskedni kell,főleg lefele,szerencsére jól adagolható ez a 615,persze így is taknyoltam vagy 3 kisebbet,mert a letaposott havon nagyon könnyen megindul az első kerék a nem tiszta egyenes,hanem valamelyik oldalra lejtő nyomdékon.Tarajon felejtős menni,azonnal lecsúszol,a szárazzal ellentétben itt vennem kell a legmélyebb árkot és abban kell mennem,mert minden másról hamarosan úgyis belecsúszok. :O
    Ami derekamat illeti,harisnya meg valami lidis téli futónadrág volt rajtam,melyet,nejem leplezetlen rosszallására,kábé a hónaljamig húzok fel,belecsípve egy rövid és egy hosszú aláöltözőt.Aztán jön egy újabb hosszú aláöltöző már kilógatva és az ominózus dekás kabát.Így védbe érzem a derekam,amely amúgy néha szokott fájni a hosszabb kormányrafekvős mászásoktól.Ma nem fájt,de mászni 2 nadrágban,bakancsban,hóban egy áttétellel és jónéhány kalóriával többet igényelt.Csak néztem,hogy szégyenszemre mindjárt meg kell állnom levegőt venni. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák