Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    válasz Runner_fxr #120400 üzenetére

    Köszi, már vettem bringát, és nem Cannondale-t. Pedig próbáltam egy CAAD-et is, de az 5-6 km-es próbakörrel sem tudott meggyőzni, hogy jobb vétel 400 ezerért mint az ugyanolyan, 105-ös felszereltségű 230 ezres Triban540. Végül 300-310 ezret költöttünk el, abból lett egy Triban540, egy fullos Bryton 310T(mellkasövvel, pedálfordulat mérővel), egy patent pedál és egy Shimano patent cipő, bringás sisak.

    Egyetértek, hogy a Dekás webáruházban a műszaki leírások nem elég precizek, néha több benne a marketing szöveg mint a pontos technikai információ. Szerintem ez abból ered, hogy az eladások zömét nem a neten bonyolítják, hanem a rendes áruházakban, ezért a webáruházukra nem fordítanak akkora figyelmet. Ellenben bármely webáruházhoz képest a rendes áruházukban élőben megnézhető a legapróbb részlet a bringán, megtapogatható, megrángatható, kipróbálható minden alkotóeleme. Ami azért elég nagy előny egy webáruházhoz képest, ahol képről és leírásból próbálja meg eldönteni a vevő, hogy a 120 kilóját hogyan bírja a váz, mennyire harapós a fék, milyen érzés pl. egy 1x11-es Sram váltás, mennyire rugózik vagy épp nem rugózik a teló, centiméter táblázatból elég nehéz eldönteni, hogy M-es méret lesz-e kényelmesebb, vagy inkább rendeljen L-est stb. Látni itt a fórumon épp elég dilemmázót akik ugyanezekkel a gondokkal szembesülnek a webes vásárláskor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák