Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moric

    aktív tag

    válasz Zola007 #11796 üzenetére

    Elméletileg nem, nagyjából az itthon forgalmazott bringákból bármint be tud szerezni. Az ár a kérdéses. Többségében Kross, Cube és Merida kerékpárokat árul.
    A fentebb linkelt 3 bringa ott van nála, meg tudtam tapogatni, bármikor elhozható.

    Mielőtt ide írtam nézegettem a kínálatot. Én annyira kiemelkedően jó vétellel nem találkoztam a 100e-120e ársávban. Ezért is kértem ki a fórum véleményét, talán az itteniek találkoztak olyannal, ami felett én átsiklottam, illetve nem láttam.

    Én is szeretnék egy jól felszerelt gépet venni, de sajnos 150e-180e most nem tudok rákölteni. A Deore szint ilyen árszinten kezdődik használtan.
    Ezért inkább vennék egy jó alapot és a lerohadt alkatrészeket cserélném rajta idővel. Tisztában vagyok vele, hogy így a végén drágább lesz, de így nem egyszerre kell kiadnom (nekem) sok pénzt, hanem évek alatt apránként.

    fpeter07
    Olyan bringát nem vennék ami az első földúttól széthullik, Olyanom már most is van. Legutóbb elkaptam vele egy vízmosás és a kerék összerogyott. :) Hozhattam ki a főútig a vállamon.

Új hozzászólás Aktív témák