Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivana

    Ármester

    válasz Redneck #114116 üzenetére

    Volt szerencsém ilyen rockridert szerelni egy hete és kipróbálni egy köves lefelén. Nem ajánlom :U Ahol saját vintage montimmal 40-50-el verettem a köves lefelén ott ezzel kb. 30 körül volt halálfélelmem. Az egész szerkezet pattog, mert a teló nem jó semmire és még kotyog is. A fékek nehezen adagolhatóak (de legalább fognak). A geo nagyon lomha ilyen tanyabike feeling. Keskeny kormány. Menetes agy szar műanyag izével a racsni mögött (nem tudtam lehúzni a helyben ezért kénytelen voltam kirángatni a műanyag miatt beszorult láncot). A hajtás nem szereti az erősebb ridert.

    Na szóval 40-50 körül egész jó vintage trekkinget vagy montit kapsz. Legyen kazettás agy és crmo akkor kb. megvan egy jó alap. Nyilván ne legyen elfékezve a felni, lekopva a lánc/sor/hajtás. Gumi ne legyen árképző, ezeken általában instant kuka gumik vannak. Általában a régi váltókarok gagyik (felső kategóriát kivéve), erre megoldás a sunrace váltókar azok jók. Kanti féktől sem kell félni, csak nehezebb kicsit beállítani, de értelmes kantin van központozó csavar.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák