Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dlaj

    őstag

    válasz #27070592 #4584 üzenetére

    Köszi a tippet!
    Igazad van, 10 perc sétát megér a bevásárlás, pláne, ha az ember egy héten egyszer jut hozzá.
    Jut eszembe, Indolstadtban az Audinál rövid pályafutásom alatt már kétszer jártam, de ez alatt 3x elmentem az Aldiba (45 órás pihenőben). Az út oda-vissza alkalmanként több mint egy óra. Szóval nem vagyok lusta, csak legyen időm.
    Igazából azért írtam, hogy felesleges pályán keresni (mert ugye ott nincs is :) ), mert kétszer megpróbáltam letérni, ami sikerült is, csak a bolt közelébe nem jutottam. Most, hogy írtál, rá is jöttem, hogy miért. Ugyanis én a Google maps-on kerestem meg a boltokat, illetve hozzá az útvonalat. Így nem csoda, ha fennakadtam a súlykorlátozásokon. Legközelebb akkor majd nézem a iGO javaslatokat.

    És a stauland! Én tájékozott vagyok, ugyanis már a kamionos pályafutásom előtt hallottam, hogy ez NO gúnyneve.
    Vagy itt olvastam, vagy szentlászló valamelyik videójában hallhattam.
    Mondtam is múltkor az egyik francia felrakon az embernek, aki megmondta melyik biztonságos (-nak vélt) parkolóban állják meg, hogy; "vielleicht, deutschland stauland!" Csak mosolygott, bár a filájt-ot szerintem nem is értette.

Új hozzászólás Aktív témák