Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Malák #21183 üzenetére

    Ez az általános jellemvonás sajnos az adásvételek során, ami ettől eltér pozitív irányba, annak lehet örülni. Azzal nem értek egyet, hogy nem lehet vele mit kezdeni, lehetne gyűjtetni az ilyen eladóval a fekete pontokat és szankciót kiróni, ha nem megy az értés. Megkaptam már én is, hogy nem is vagyok vagy én vevő, az a vevő, aki helybe megy neki, oda, aznap, autóval, holott mi már a tárgyalások előrehaladott állapotában voltunk. Duma utólag mindig van, dolgozik, így nem jó, amúgy jobb neki, bla bla bla. Lehessen ezzel mit kezdeni, mert ez így az empátiátlanság és prolizmus fellegvára. A platformokat pedig többek között az különíti el egymástól, hogy például egy ilyen mennyire van megengedve. Felesleges azzal szembe állítani, hogy nem akkora kaliberű a dolog, mint egy konkrét anyagi megkárosítás. Igenis irtani kell ezt az attitűdöt. Nyilvánvalóan nem csak kettőnk bosszanata ez, csak akikkel megtörténik szépen sziszegve továbbgörgetnek, mert lehet. Ne lehessen.

    Hogyan kell akkor vásárolni, kérdem én? Kockáztassa az ember a pénzét, mert sietni kell, mert le kell csapni azonnal? Nem lehet körüljárni, a fontos információkat begyűjteni, mert másé lesz? Nem tötymörgésről és az eladó idejével, türelmével való visszaélésről beszélek természetesen. Orvosolni kell a jelenséget.

Új hozzászólás Aktív témák