Hirdetés

Aktív témák

  • ent

    őstag

    Első benyomás:
    Ami kb 2 perc használat után éreztem: Nesztek, itt egy falat zsíroskenyér. De nálam marad a java..."
    Kb. 2 óra használat után: kegyetlen módon felhúztam magamat, mert a backup körüli cécó nem ért meg ennyit.
    Mai hozzáállásom: szép, gyors, tetszetős. De, hogy ilyen sz@rul oldottak meg jó dolgokat, azt nem értem. Multi symbian grafikailag feltúrbózva, de még ott is van billentyű lehetőség a teljes bezárásra. A mai napig hiányolom az alap programok újítását (naptár, telefon,sms). Na de, hogy egy normális call counter-t nem tudtak belerakni, gáz. Vagy vki tudja hol van? De a csúcs amin teljesen kibuktam: a gyűjtő mappa limites, vátdöf@k...

    Bug?: volt nyitva skype, moneybook meg még pár progi. A skypeból lefelé scrollozó ujjam hatására átváltott moneybookra azzal az effektel ami a multitask résznél a programok váltakozásánál jelenik meg. Ez a váltás nem csak multitask résznél van? Lehet lemaradtam vmiről.

    Bug2?: fogta magát és a telefon sync után angol nyelvű lett, regio maradt hungary.

    WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

Aktív témák