Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gsx-rr

    veterán

    válasz kali #93721 üzenetére

    Akkor nálunk van a hiba ,csak nem értem itt is miért "sztárolják" ezt a funkciót!

    http://www.telefonguru.hu/hir/Ambient_Display-_amire_evek_ota_varsz_2014-10-22

  • Ringloszilva

    tag

    válasz kali #93721 üzenetére

    Pedig most is trollkodsz, személyeskedsz és villogsz. Fogalmad nincsen, hogy milyen telefonnal próbáltam. Azért, mert nem bohóckodok azzal, hogy az aláírásomba írom a telefonjaimat, attól még lehet más telefonom is. Egy szóval sem írtam, hogy i4s-el próbáltam az LTE hálózatot. Ez igen bugyuta és troll megnyilvánulás volt tőled. Azt is elfogadom, hogy kellemetlen neked, hogy valaki nem osztja a troll véleményed (nahát, már én is mennyire szeretek trollt kiáltani), de fogadd el és ne gyerekeskedj. Gyerekességed és trollkodásod mi sem bizonyítja jobban, hogy azt hiszed, hogy a Facebook a sebességmérce. És kérlek ne téveszd meg az olvasókat valótlan állításokkal, trollkodásokkal. Amúgy valaki az előző hozzászólásom alatt megerősíti az igazam. Azt meg ugye nem gondolod komolyan, hogy előbb lesz valahol LTE mint GSM hálózat? Mert ismétlem: nem hogy edge vagy 3G nincsen sok helyen a Telekomnál, de GSM sincsen. Szerinted majd 10 millió ember eldobálja a készülékeket mert nem tud LTE hálózatot? Gondolkozz már egy kicsit.

    Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

  • kchris78

    veterán

    válasz kali #93721 üzenetére

    Lefedettséghez: Simán lehet hogy van ahol LTE800 van, de telefonálni nem lehet mert VoLTE itthon még nem működik tudtommal egy szolgáltatónál sem, és a 800 ha nem sokkal is de jobban terjed mint a 900MHz. Arról nem beszélve hogy manapság még az LTE képes telefon nem az átlag nemhogy a 800/2600MHz-et tudó fajta... Ringloszilvával meg kicsit elbeszéltek egymás mellett mert te a 3G/4Gn lovagolsz, Ringloszilva meg azon hogy vidéken igenis sok hely van ahol NINCS térerő. SEMMI. És ebben sajnos igaza van. Gyalogtúrázni szoktál vidéken? Mert ha nem, akkor sok helyen lehet találkozni azzal hogy volt térerő nincs térerő. Az hogy autóval elgurul az ember erre arra, és közben van akár LTE1800is, az nem bizonyíték semmire. Ha szakértő vagy akkor nyilván Te is tudod hogy hálózatfejlesztéskor nem egy kategóriába esik egy főútnak a lefedettsége egy félreeső zsákfalu (én Somogyban találkoztam ilyennel...) lefedésével... De hasonlóan király az Északi-középhegység is, igaz ott egyszerűbb térerőt fogni ha kimászik egy magasabban lévő pontra egy "völgyből".

Új hozzászólás Aktív témák