Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shodan

    addikt

    válasz Blyan #50930 üzenetére

    Akad hát, nekem is ipad minin, főleg ha elforgatom. Szerencsére még vissza tudtam pakolni a 6.1.3-at az apple még úgy tűnik aláírja, szóval aki még vissza akar állni az most tegye!!!
    -Egy-két észrevétel:
    ikonok: én nem tudom ennek a johnny fiúnak mennyire épp a látása, de egyszerűen néhány ikon annyira nem illeszkedik és inkoherens az egész rendszer kinézetével hogy az nem igaz.
    notif center: ipeden elfoglalja az egész képernyőt, de lényegi információ nem jelenik meg rajta, ja de az időjárás szövegesen baszki !! naptár bejegyzésem sehol.
    -mappák: ebben a formában teljesen értelmetlen, ott van az ipad nagy kijelzője és egyszerűen vicc hogy nem haszálja azt ki. Hiába lehet bele 1000 ikont pakolni az eddigi 12 vagy 16 helyett ha egyszerre csak kilencet látok!! Ha egy mappába beleteszek 30 igazi élvezet megkeresni benne az adott appot!
    Felhasználó interfész is teljesen logikátlan katyvasz, kiváncsi vagyok amit eddig mindenki felhozott hogy az apple rendszerei mennyire átláthatók hogy még a 80 éves papák meg 5 éves kölkök is egyből tudjk kezelni, hát most itt a fórumon is többen írták ahogy látom hogy multitaskból pl nem tudják hogy kell kilőni az alkalmazásokat, akkor valószínű Julcsi néni biztos fogja tudni, aki gyakorlatilag azt se tudja melyik iphone tartja a kezébe.
    Szóval majd ha jön a 8, akkor ujra ránézek. Jobs szerintem forog a sírjába. Eddig szerettem volna 4s-emet leváltani 5s vagy 5c-re ,de ezek után elgondokodom hogy ezzel a rendszerrel kell e nekem...

    www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

Új hozzászólás Aktív témák