Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Blaise #49216 üzenetére

    Tudom,h mindenki keynote és iPhone 5S és 5C lázban ég, de azért leírom a mai anomáliát.
    4S 6.1 JB tegnap azt vettem észre,h az egyik mappámból eltűnt 1 app, de nem tudtam,h melyik, mert nem emlékeztem rá,h pontosan melyik 12app volt ott, így nem is különösebben zavart. Aztán ma kerestem volna a whatsappot, hát nincs meg. Na gondoltam, szuper, akkor azt töröltem le véletlenül. Gondoltam, újra felrakom, csak épp az AppStore szerint telepítve volt, de az Openre nyomva semmi nem történt. Spotlight nem találta, BatteryDoctorPro és SBSettings se, na ekkor tudtam,h gond van. Hazaérve iTunesra dugtam, de az is telepítettnek mutatta, gondoltam, újrarakom vele a whatsappot, de nem engedett szinkronizálni, mert hogy nem tudja megállapítani a telepített appokat. iTunes restart szerencsére megoldotta, viszont miután újraraktam a whatsappot, nem találta az icloud mentést, miközben icloudban láttam,h ott van a whatsapp, úgyhogy sajna buktam az előzményeimet, bár szerencsére legalább újra van whatsappom...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák