Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megema

    őstag

    válasz manchester85 #3815 üzenetére

    Nekem sincs szükségem ekkora tárhelyre, de a 16 GB kevés lett volna. 3GS-nél is állandóan szívtam vele, mert épphogy elég volt. Kb. 1.5GB volt szabadon, aztán ha valami komolyabb játékot akartam felrakni, törölhettem le egy másikat. Szóval 32-est szerettem volna már mindenképp. Most persze mindenből több van rajta. 57,4 GB a valós tárhely, ebből 33 GB szabad.

    Csúcsmodellből nekem is ez az első. Mondom, ez is csak azért lett, mert ilyen "olcsó" volt. Ráadásul nem is egy összegben, hanem nagyon kedvező részletre lett véve. Lehet nem is lehetett volna egy összegben fizetni. Vagy csak a megrendelésnél "külön telefon" lenne, ha egyben fizeted? Mert nem láttam választási lehetőséget. Az első 3GS-t még akkor vettem, amikor kijött az i4, de még lehetett 16GB-ost kapni 80-ért (ikon200). Majdnem pontosan 2 éve. Előtte beszámítottam az N97 minimbe egy 3G-t, hogy ki tudjam próbálni az iOS-t, mielőtt rabláncot vállalnék. Jó döntés volt, azóta nem igazán jutott eszembe más telefon. :) Pedig addig 1-2 havonta cseréltem telefont. Mindig megtetszett valami...

    Az Android-ra, illetve a Bada-ra még kíváncsi vagyok, mert az kimaradt. Második mobilnak lehet nézek majd valami olcsó példányt kipróbálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák