Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noxy

    veterán

    válasz M1995 #298514 üzenetére

    már rájöttem nem muszáj mindenkivel leállni beszélgetni, ha látom szakmai topikban fogalom nélkül csak flamelni akarnak.

    Te is? :F Gratulálok a döntésedhez. :C
    Szakmai dolgok meg mennek a süllyesztőbe, teret adva a fikának, flam-nek. :K

    ''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is'' Privát üzenetre nem válaszolok. (Kivétel a HardverApró)

  • Szabi®

    addikt

    válasz M1995 #298514 üzenetére

    Sztem kettőnk közül pont nem én vagyok aki tagokba áll bele, mivel én a véleményemet írom le, a nagyvilágba, te meg mint egy szektás, ahogy már másoktól is megkaptad mész neki mindenkinek hogy "troll". Ha hsz gyűjtés akkor is csinálhatnád másképp, de eddig te csak trolloztál azokra akik bármi hibát véltek felfedezni, mindezt egy nullás profillal. értem én hogy unod magad, de te már bőven túlmentél azon hogy csak véleményt közölsz, low key állsz bele folyamatosan másokba, aztán meg jön a fricska " de hát személyeskednek" .
    Tényleg leírtam az usb c difit, de egyrészt ahogy láthattad én előtte egy jó hónapja ide már nem írtam, másrészt nem tudtam hogy ez egy különbség. De azt sem tudtam hogy kell az engedély, ahhoz hogy ide írjon valaki. Ha meg ennyire hiperérzékeny vagy mindenre, érthetetlen minek regisztráltál, itt vannak felnőttek is, akik ragaszkodnak a véleményükhöz. Úgyhogy amíg másokra dobálgatod a passzív-agresszív "ne személyeskedj" üres frázist, addig te az 500hozzászólásodból amit 5 hónap alatt hoztál össze, már egy rahedli emberbe beleálltál. Most ha van egy kis önreflexiód akkor jönnie kéne a " jééé tényleg"-nek, de valszeg nincs. Midnen esetre én lezártam veled ezt az értelmet semmit, csak már irritált hogy megint megtaláltál valakit, akinek van véleménye. .

Új hozzászólás Aktív témák